home   nieuws   openingstijden   tarieven   route   contact
     
  

 


RE-SET ranking seizoen 2015/2016

RE-SET is een oneindige competitie. Er zijn zes rondes per seizoen. Iedere laatste ronde (vlak voor de zomervakantie) kronen we de eindwinnaars, maar de ranking blijft doorlopen. Na iedere nieuwe ronde valt het oudste resultaat weg. zodat we altijd een permanente en actuele ranking van zes wedstrijden overhouden.

re-set ranking 2015/2016


fiveten-450


RANKNAMETOTALRND 6RND 5RND 4RND 3RND 2RND 1
1Giel Wieggers5051566978695578
2Marijn Janmaat4171322868664578
3Jorrit van de Wiel31813236683745
4Teun van der Graaf26411221455729
5Dirk Mol222786678
6Gidion van Doorn2051105738
7Sietse van de Berg2018015452932
8Julia Meijer (f)17890283030
9Niels Groeneveld1767236301028
10Damien Smeets161562816251521
11Truong Ngo1567878
11Michiel Henneveld156156
13Hans Kolk15511045
14Luuk Jans14938463629
15Joris Klinkenbijl14546453321
16Rob van Gansewinkel13945311548
16Chris Waitzman1394236251521
18Sander Mulder132132
19Mette van Liempd (f)1286016211021
20Julian Konig1225666
21Ties Baars12160153610
22Mees van Someren12042153825
23Pieter van Loon112112
24Daan Brinkhof1033766
25Paul Kaufman102102
26Sam Berends1011536251510
27Kjeld van de Ende1004555
27Chris Idema1001221361516
29Thijs van den Berg977225
30Simone Gerritsen (f)96321016131015
31Marieke Berends (f)9521291530
32Wim van de Kerkhof93421536
33Huub Willems883015131515
34Casper Meskers86362129
35Ysa Rakestraw (f)80382121
35Michael Stockschlaeder8080
37Jeroen Eggermont714229
37Stijn Janssen715615
39Isaac van Hoogstraaten67252121
40Pieter Husmann623610106
41Janco van Gelderen593623
42Jim van der Velden574215
43Bas Walgerse5656
43Lars Veerhoff563125
45Smirnoff55191521
45Guido Marthi5544416
47Klim Baudoin5230166
47Jimme Been524210
49Enrique Perdok4949
50Erik van de Goor462521
51Milan van der Stouw42151710
52Merijn van de Kroonenberg381264376
53Gijs Blankers36161010
54Raf Gorissen34121543
55Tim Kiefer331518
56Ivi van Keulen (f)3213136
56Michel de Wit322210
56Kilian Gobiet3232
56Sebastian Dresbach3232
56Dries Vermeersch3232
61Robin Peeters3131
61Wouter Kamperman312110
63Danny Verbinnen2929
63Jasper Zopfi2929
63Pieter Coenen2929
66Remco Geurts2828
66Robin Leen2828
66Steven van Broeckhoven2828
69Eduardo Durdin271512
69Lennard Hartmans271512
71Bart van Gestel26206
72Camiel Vos251510
72Jesse v.d. Heijden2525
72Wouter?2525
75Gert-Jan Oversluizen23203
76Alise Zvigule221012
76Wouter Lancee2222
76Rafael ?2222
79Dieter Sauvillers2121
79Juan Arias2121
79Kim van de Kerkhof (f)2121
79Marco de Boer2121
79Simon D.C.2121
84Lucas de Jong2020
84Steffen Winkler20164
84sjoerd de kwaatsteniet2020
87Alexander Ledovskikh1818
88Laura Huijbregts (f)1717
88Lindsay van de Broek (f)1717
90Herman Galioulline16610
90Max Lipsey1616
90René Lemans16610
93Gerard van Laar1515
93Jonas Custery1515
93Maarten Vuerstaek1515
93Marcel van Bemmel1515
93Robin Pieters1515
93Ellen Feyen (f)15123
99Collier ?1212
99Jutta Prunner (f)1266
99Philip Spanring1212
99Corne Nuijten1212
103Inge van Donkelaar (f)1111
103Michelle ? (f)1138
105David Gonzalez1010
105drdr ?1010
105Eddy Heiblom1010
105Shaunak ?1010
105Thijme Maas1010
110Anthony d’Bartlett77
110Veerle ? (f)77
112Cees Gniewyh66
112Noortje van de Eijnde66
112Remco Mulder66
112Sanne Noejes (f)66
112Sjoerd (discoboulder?)66
112Stefano Cappeli66
118Kali ?55
119Alex van Engelen44
119Janneke Keeman431
119Philipp Kolmann44
119Wouter van Vugt44
119Zeno Siemens44
124Christophe Vanengsberge33
124Laura van D. (f)33
124Marian de Vries (f)33
124Maurice Termeer33
124Michiel van Steenbergen33
129Jeanette Lili11
129Reffan Liefde11
129Sandra Ramirez11