home   nieuws   openingstijden   tarieven   route   contact
     
  

 


Jeugd: Monk Jeugd Competitie

bram-berkien-2015-07-11-13-26-48

MJC staat voor Monk Jeugd Competitie. Deze competitie is een strijd tussen alle Monk jeugdleden. De opzet is eenvoudig: gewoon lekker komen boulderen en punten bij elkaar klimmen. Vijf keer per jaar is er een competitieronde. Er zijn vier categorieën, die overeenkomen met onze eigen trainingsgroep-indeling (jongens en meisjes D/C en A/B).

Aan het eind van het jaar worden alle punten bij elkaar opgeteld. Bij de eindwedstrijd op de laatste training van het seizoen worden alle winnaars bekend gemaakt. Natuurlijk is er na elke competitieronde ook een prijsuitreiking met mini-loterij voor de dagwinnaars!

De MJC’s zijn altijd op zaterdag van 10:30 tot uiterlijk 13:45 uur, i.p.v. de training.

wedstrijddagen MJC schooljaar 2016/2017

Zaterdag 1 oktober
Zaterdag 15 oktober
Zaterdag 12 november
Zaterdag 3 december

Tussenstand MJC schooljaar 2016/2017

Meisjes A/Btotaal#1#2#3#4#5 
1Julia 28080100100
2Ysa2301006565
3Mette225658080
4Simone161555551
5Karlijn145475147
6Irene126434043
7Kobe105343734
8Lotte105402837
9Loes102373431
10Kim102313140
11Lauren945143
12Marieke5555
13Inge4747
Meisjes C/D
1Dorte300100100100
1Saar240808080
3Mus175555565
4Jackie149474755
5Nora137435143
6Milou131404051
7Janne1306565
8Sarah945143
9Bahar4747
Jongens C/D
1Wiebe28010080100
2Wester190805555
3Sem18010080
4Mats171555165
5Ramses159654747
6Tigo131514040
7Boy124473443
8Sven1166551
9Igor111433137
10finn774334
11marijn3737
12Ibe0
Jongens A/B
1Teun2709080100
2Klim2165110065
3Casper170556055
4Sam160404080
5Thijme1509060
6Ties141435147
7finn135374751
8Wes127473743
9Isaac1086543
10Moos97312640
11Simon88262834
12Mingus75222231
13Thomas D713437
14andreas622834
15Sil56181622
16Mees B.482424
17Dani441826
18Leon361620
19Milan3131
20Tanguy2828
21Wisse2424
22Puk2020

Eindstand MJC schooljaar 2015/2016

Meisjes A/Btotaal#1#2#3#4#5 
1Julia 38010010080100
2Mette315551008080
3Ysa300658055100
4Marieke24180656531
5Simone23251516565
6Karlijn19647475151
7Lauren18837415555
8Inge17740434747
9Lotte15134373743
10Kim14237343437
11Kobe13628314334
12Irene111314040
13Lena844341
14Marguerite642440
15Femke4747
Meisjes C/D
1Loes3701001009080
1Dorte3708010090100
3Saar23165555160
4Danse21455654351
5Mus18940554747
6Loubna163655543
7Mo156474960
8luca14837434028
9milou124404737
10Janne1056540
11Moon864343
12Madelief8251031
13Jade4949
14Sarah3434
Jongens C/D
1Mees400100100100100
2Guus32080808080
3Wiebe26565805565
4Puk20647654747
5Mats20455555143
6Wester167516551
7Dani153514755
8Sil14543373431
9Boy13340343128
10Ramses114433734
11Tigo694029
12ibe4040
13Sven4040
14mingus3737
15Binck2626
Jongens A/B
1Teun400100100100100
2Casper26165655180
3Ties24151555580
4Jasper2231008043
5Mees22240805151
6Klim19651654337
7Wes19455436531
8Thijme16147433140
9Sam15931474734
10Isaac154345565
11Milan14840243747
12Thomas D14537404028
13Jim132433455
14Moos13028313437
15Simon9424182824
16Wisse8622182026
17Melvin8618222818
18Tanguy8016103420
19Thomas602002416
20Leon482622
21Pieter4747
22Thomas F451431
23Tuur422616
24Stijn421824
25Hendrik2020

Eindstand MJC schooljaar 2014/2015

  totaal#1#2#3#4#5
Meisjes A/B
1Marieke400805565100100
2Ysa39065801008065
3Julia 382100100475580
4Simone2635551554755
5Mette257476580650
6Karlijn2034047512837
7Femke196514305151
8Lena161314004347
9Inge157433404040
10Lotte139344003134
11Kobe128260432831
12Lauren11737003743
13Marguerite650310340
14Veronika28280000
Meisjes C/D
1Pascalle4608010080100100
2Loes37610080518065
3Dorthe34347511006580
4Maggie233514780055
5Kim230655555550
6Saar186037475151
7Aleia181040434751
8Mus13147037047
9Viola1205565000
10Moon11703404340
11Danse830040043
12Mo43043000
Jongens C/D
1Moos48010010080100100
2Mees35151551008065
3Simon262047558080
4Puk2514065555140
5Guus250655565065
6Ties2394743555143
7Mats2113443555128
8Melvin1943137345537
9Dani1904328375131
10Wester145373440034
11Wiebe13800405147
12Wisse136553128022
13Boy8502826310
14Thomas8328031024
15Tanguy600003426
16Finn28028000
17Tigo28000280
Jongens A/B
1Isaac34310051804765
2Jasper3306565658055
3Casper2986547515580
4Daan B.2808010001000
5Teun2750555565100
6Ties1964034345137
7Klim1913434404043
8Wes1864334283447
9Daan R.18008010000
10Tuur1575122242634
11Mees155037473140
12Thomas145200314351
13Sam142284343280
14Jim12447403700
15Thijme117342620370
16Milan8737026240
17Ramon421800024
18Tairo31000031
19Jelle27000027
20Dennis26260000
21Andreas22220000
22Wiegger22002200